Antalya Cam Balkon

Kaş Cam Balkon – Stil Cam Balkon – Antalya Cam Balkon

Stil Antalya Cam Balkon olarak 22 yılı aşkın tecrübelerimizle cam balkon çözümleri sunuyoruz…

Evlerimizin en güzel köşesi olan balkonlar artık, yalnızca yaz ve ılık bahar akşamlarında kullanılacak alan olmaktan çıkıyor! Cam Balkon sayesinde mekanların iç açıcılığını, ferahlığını aynı zamanda alanı daraltmadan etkin şekilde çözülebiliyor olmasıyla karşımıza çıkıyor.

Balkonların dört mevsim kullanıma elverişli olması ne güzel bir hamle değil mi? Ortamdaki estetik algıyı artırmasıyla birlikte, evin güvenliğini de sağlaması konusunda oldukça iddialıyız. Çocuğunuzun siz olmadan balkona gitmesi artık korkulu rüyanız olmayacak! Stil Antalya Cam Balkon olarak sunduğumuz çözüm önerileriyle çocuğunuz da artık balkonun keyfini çıkarabilir!

Cam Balkon Demre

Akseki cam balkon talepleriniz için bizimle hemen iletişime geçip; avantajlı fiyatlardan faydalanabilirsiniz. Stil Antalya Cam Balkon’un kalite anlayışı ile bir araya getirilen ürünler ve markalar; herkese uygun çözümler sunmaktadır.

Neden Cam Balkon Yaptırmalıyız?

Cam balkon sistemleri; günden güne kullanımı artan en popüler balkon kapatma sistemleridir. Sistemin yapısı balkonunuzun manzarasının kapanmasını en asgari seviyeye indirecek şekilde tasarlanmıştır. Yılın her ayında balkonunuzu en iyi şekilde kullanabilmeniz için en ideal sistem katlanır cam balkon sistemleridir.

Cam Balkon Yaptırırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Cam balkon uygulamasında en önemli konu; montajı yapan ustanın tecrübesidir. Piyasanın en iyi sistemini dahi alsanız, montajın düzgün yapılmaması bu sistemden sağlayacağınız faydayı önemli ölçüde düşürecektir. Bu nedenle gerçekten Antalya cam balkon işi yapan firmaları tercih etmeniz önemli bir konudur.

Cam Balkon Özellikleri Nelerdir?

  • Cаm Bаlkon Sistеmimiz kаtlаnır özеlliğе sаhiр çift rulmаnlı vе çift kаnаllı bir sistеmdir.
  • Sistеmdе kullаnılаn cаmlаr 8 mm kаlınlığındа vе tеmреrlidir.
  • Alüminyum рrofillеr 3,5 mm (еt) kаlınlığınа sаhiрtir ( Alüminyum рrofillеrin еt kаlınlığının fаzlа olmаsı;рrofilin burkulmаmаsını vе üzеrindеki vidаlаrı dаhа sаğlаm tutаbilmеsini sаğlаr.)
  • Ürünümüz birbirindеn bаğımsız 8 аdеt rulmаnlа çаlışır vе аyrı аlüminyum kаnаllаrdа yürür. Bu özеllik cаmlаrın kolаy kullаnаbilirliğidе ciddi önеm tаşır.

Cam Balkon Sistemi Ne Kadar Sürede Yapılmaktadır?

Cam balkon sözleşme yapıldığından itibaren mevsim yoğunluğuna göre “7 – 15 İş Günü” içerisinde montaj ve teslimat yapılmaktadır.

Call Now Button