Hizmetlerimiz

Antalya Pvc Kapı Pencere Hizmetleri

Antalya Pvc Kapı Pencere Hizmetleri

PVC Doğrama Sistemleri

Selenit 75 PVC Pencere Serisi

S80 PVC Pencere Serisi

S75 Power PVC Pencere Serisi

S70 PVC Pencere Serisi

Detay PVC Profiller

Lamine PVC Pencere

Antalya Sineklik Sistemleri

Tüm Sineklik Modelleri Tamir ve Yapımı İle Hizmetinizdeyiz.

Stil Sineklik  Antalya olarak firmamız bünyesinde tüm sineklik modellerinin temir bakım revizyon  hizmeti veriyoruz.

Antalya Sineklik Sistemleri

Antalya Cam Balkon

Antalya Cam Balkon

Cam balkon kapama işlemi balkonlarınızın açık olan ön, yan ve hatta üst taraflarının kapatılması işlemine verilen addır.

Antalya Pimapen Hizmetleri

Antalya Pimapen Hizmetleri

Pimapen Hizmeti Konusunda Firmamız Bünyesinde En Kaliteli Hizmeti Vermekte Olan Firmamız Siz Değerli Müşterilerinin Talepleri Doğrultusunda İstenilen Alana Uygun Proje Ürün Temini Hizmeti Vermekteyiz.

Antalya Korkuluk Hizmetleri

Antalya Korkuluk Hizmetleri

Korkuluk, merpen boşluğu tarafına, düşmemek ve emniyeti sağlamak için merpen malzemesiyle de uyumlu olarak ahşap, metal çubuk, arme cam, mermerden yapılabilen gereç olarak ifade ediliyor. Yapılan korkuluğun üzerine, elle tutularak rahat bir iniş ve çıkış için, yüksekliği basamak ucundan 90 cm kadar olacak şekilde küpeşte oturtuluyor.  Stil Cam Balkon Olarak Korkuluk Taleplerinizde Hizmetinizdeyiz.

Antalya Alüminyum Doğrama

Antalya Alüminyum Doğrama

Alüminyum malzeme kullanılarak yapılan kapı, pencere, sineklik, oda bölme vb. gibi sistemlerdir. Alüminyumun avantajlı özellikleri kapı, pencere vb yerlerin doğramasında alüminyum kullanımı daha yaygındır. Tüm alimünyim doğrama taleplerinizde hizmetinizdeyiz.

Antalya Panjur Sistemleri

Antalya Panjur Sistemleri

Alüminyum panjur içindeki poliüretan köpük sayesinde önemli ölçüde ısı ve ses yalıtımı sağlar. Alüminyum panjur dışarının gürültüsünü önler. Kış aylarında %30’a varan ısı yalıtımı sağlar. Yaz aylarında panjurlarınızı kapalı veya yarı açık konuma getirerek yakıcı güneşin etkisini azaltarak serin ve rahat ortamlar oluşturmak elinizdedir. Alüminyum panjur sistemleri, paslanmaz, renk solması kesinlikle olmaz, kiri tozu barındırmaz, çok uzun yıllar rahatlıkla kullanabilirsiniz. Her türlü yapıya uyum sağlar ve estetik bir görünüm kazandırır. Alüminyum panjur sistemleri yapınızı, kar, fırtına, toz, ses, şiddetli rüzgar, gürültü, sert cisimlerden ve yabancı bakışlardan korur. Alüminyum panjurların en başta gelen özelliği ise; konut ve işyerlerinizin kapalı iken kötü niyetli saldırılardan, hırsızlardan koruyarak rahat ve huzurlu bir ortam sağlamasıdır. Stil Cam Balkon Antalya olarak firmamız bünyesinde motorlu ve motorsuz panjur imalatı ve montajı hizmeti vermekteyiz. 

Antalya Cam Balkon Perdesi

Cam balkonlar kışın balkonların korunmasını sağladığı gibi manzarayı da engellemezler. Aynı zamanda göze hoş görünen sistemlerdir.

Antalya Cam Balkon Perdesi

Call Now Button